O léčivých kapkách

 

Léčivé kapičky, které míchám jsou energeticky upravené bylinné výluhy. Neobsahují žádný alkohol. Jejich výroba trvá 3 - 4 dny. Proto si je připravuji dopředu. Mám vypracované recepty na různé kapky podle toho na co by měli nejvíce působit. Jejich názvy jsou například dýchání, srdce, imunita, játra, ledviny,... 

Např. kapky imunita ale nemají působit jen na zvýšení imunity, ale na srovnání imunitních reakcí. To znamená, že pokud je potřeba imunitu posílit tak ji posílí, ale pokud jde o alergii, což je přehnaná imunitní reakce, tak působí na utlumení imunologické odezvy organizmu.

Pro každé konkrétní zvířátko, nebo i člověka zjišťuji nejvhodnější skladbu daných kapek pomocí kyvadla. To znamená, že míchám vícero kapek dohromady, čímž vzniká jedinečná kombinace. Těch kombinací je nespočet a můžou se i během léčby (pokud potřebuje zvířátko víc dávek) měnit. Vždy se totiž užíváním něco v organismu změní. Co se týče skladby kapek - není potřeba se lekat, když mi vyjde něco co podle Vás Vaše zvířátko nemá, nebo že to znamená další nemoc. Například játra i ledviny souvisejí s očistou organismu a proto to nemusí hned znamenat, že má nemocná játra i když mi to tam vyjde. Možná jen potřebuje z těla něco odbourat. Taky nemůžu mít namíchané kapky na všechny nemoci (nebo orgány), které existují a proto se v názvu kapek nemusí odrážet ta či ona nemoc, ale jen nejvhodnější kombinace pro daného tvora.

Abych mohla zjistit co by bylo pro Vaše zvíře nejvhodnějí potřebuji znát co to je za zvíře, jak se jmenuje a kde bydlí - bližší adresu. Uznejte, že například tříletý dobrman z Prahy je hodně široký pojem :-)  .

Umím udělat i diagnostiku, ale ne v tom smyslu, že bych řekla přesný latinský název, ale dokážu určit kde je problém (který orgán nefunguje jak by měl). Toto, ale dělám nerada, protože je to hodně zdlouhavé (zbytečně mne to stojí hodně úsilí a času) - každý orgán si musím procházet zvlášť a nakonec to v podstatě věci vůbec nepomůže. Mnohem snažší a rychlejší je rovnou se "ptát" co by danému zvířátku pomohlo. Většinou se pak z výsledku zpětně dá diagnóza vydedukovat.

Taky se může stát, že i když má víc zvířat stejné příznaky pokaždé bude kombinace kapek jiná. Nezáleží totiž jen na příznaku, ale i na příčině. Například kašel - příčin může být nespočet - nastydnutí, zánět průdušek, astma, špatné srdíčko,....

Většině zvířátek stačí jen jedna dávka kapek. Někdy ale je potřeba dávek víc - hlavně pokud jde o již dlouhodobě nemocné zvíře, případně těžce nemocné (cukrovka, epilepsie, rakovina,...). Nejčastěji mi lidi hlásí zlepšení již po 3-5 dnech. Občas se zlepšení dostaví až po dobrání první dávky, nebo při braní druhé. Jen výjimečně se stává, že zvíře na léčbu vůbec nereaguje. Toto píši proto, aby si někdo nemyslel, že vyléčím  (nebo to tvrdím) všechno. Proto dopředu raději nic neslibuji,  přestože výsledky jsou v převážné většině výborné.

Pokud je potřeba víc dávek kapek doporučuji po dobrání jedné dávky 7 - 10 dní pauzu (když si tělo od kapek "odpočine" lépe pak na další reaguje). Pauzy se nedělají jen když na ně není čas - když ho již zvířátko před sebou pokud včas léčba nezabere nemá. Tady se dostávám k velmi těžkému tématu a tím je rakovina. V těchto případech opravdu nikomu nic slibovat nechci. Povedlo se mi sice již několik zvířat (i člověka) z ní dostat, ale záleží zde taky v jakém stadiu nemoc je a jak rychle postupuje,... Vyléčit všechny se opravdu nepovede.

Skladování kapek - kapky se skladují při pokojové teplotě a je potřeba je vždy před podáním protřepat.

Podávání kapek - kapky dáváme do krmení, na pamlsek, nebo přímo z prstu na jazyk - tak je to nejlepší. Není to nic těžkého, dávkování je nízké.

Dávkování - většinou vychází pro malé zvíře 2x denně 1 kapka, pro střední 2x denně 2 - 3 kapky, pro velké, nebo člověka 2 x 5 - 7 kapek.

Ještě jedno upozornění - nestává se to často (tak jedno z 200 zvířat), ale někdy se může zvíře po prvním podání pozvracet, nebo má jednu řídkou, ale nic se neděje, pokračujte a neplašte. Taky se může stav chvilkově zhoršit, ale to je ještě méně časté.

A na závěr jedna prosba - nejsem vyloženě jasnovidná a proto Vás prosím nezkoušejte mne tím, že mi (jak se již stalo) podáte informaci o neexistujícím zvířeti a čekáte co já na to. Kyvadlo mi pak nechce nic ukázat a když ho pak "nutím" tak ukazuje téměř vše a je to k zbláznění  :-) Nakonec se mi něco "povede" z donucení vykyvadlovat, ale jsem z toho zmatená, protože nechápu proč by mi to někdo dělal.